Stáhněte si Kašpárkův průvodce Brnem pro roky 2014-6

Obálka Kašpárkova průvodce Brnem pro roky 2014-6

Nevíte, kam zajít s kamarádkou na drink nebo s partou na dobré pivo? Kde koupit svým blízkým neokoukané dárky? Ve které restauraci důstojně oslavit promoce nebo výročí? — Tak právě na vás jsem myslel, když jsem psal svůj nový průvodce Brnem.

Najdete v něm 31 kaváren a cukráren, 14 restaurací, 27 hostinců a bister, 18 podniků s etnickou kuchyní, 25 pivnic a pivovarů, 20 vináren a barů, 25 krámků s kvalitními potravinami, 24 klubů, 18 obchodů a bazarů, 20 galerií a malých kin a 20 turistických atrakcí. A nádavkem kapitoly, které jsou tady na webu.

Všechno jsem osobně prošel, vyzkoušel, zaplatil si za sebe sám — abych mohl vybrat to opravdu dobré, co v Brně máme.

Knížku zaplatíte a stáhnete během půl minuty. Můžete si ji užívat, jak je libo:

  • Dostanete soubor EPUB, po kterém si můžete šudlat v chytrém telefonu, na iPadu nebo oblíbené čtečce na počítači.
  • Dostanete soubor MOBI, který si můžete nahrát do své čtečky Kindle.
  • Dostanete soubor HTML, který si můžete prohlížet na jakémkoliv počítači, samozřejmě i bez připojení k internetu.

Žádný z nich není zkriplený protipirátskou ochranou. Věřím ve vaši slušnost, proto vám nechci komplikovat život.

Zaplatíte kartou nebo PayPalovým účtem a jednotlivé soubory si můžete ihned stáhnout ze serveru fetchapp.com. Je to bezpečné. Ani já, ani fetchapp.com, ani nikdo další takto nezíská přístup žádnému jinému údaji, než je váš e-mail.

Nefinancujete nakladatele, většina peněz mi i po zdanění zůstane. Většinu z té většiny dál obrátím v Brně, takže pomáháte místní ekonomice. Být kávou, je ten e-book fair trade.

Pokud nebudete spokojení, můžete se mi do týdne ozvat a já vám vrátím peníze. Nemusíte psát, co vám vadí, ale pomohlo by mi to dělat mou práci líp.

Nedělejte si hlavu a vyzkoušejte to:

Stáhnout Kašpárkův průvodce Brnem pro roky 2014-6 za 95 korun

Pokud to s PayPalem neumíte, kontaktujte mě na kasparek@poznejbrno.cz a domluvíme se na platbě bankovním převodem.

Pořádek dělá přátele: e-book prodává Michal Kašpárek, vedený v evidenci ŽÚ Magistrátu města Brna, IČ: 86933574. Cena je uvedena vč. 21 % DPH. Váš e-mail nebudu spamovat a přísahámbů jeho adresu nikomu neposkytnu, jen si vyhrazuji právo poslat vám nejvýš jednou za čtvrtletí informaci o aktualizovaném vydání, případně zprávu podobného charakteru. Další dotazy rád zodpovím na michal.kasparek@gmail.com.